Вівторок, 19.03.2024, 12:43

Етапи роботи творчої групи «Технологія розвитку критичного мислення учнів»
Рік Завдання Прогнозований результат
1-й 1.Ознайомлення з сутністю та принципами технології розвитку критичного мислення учнів. 2.Опрацювання рекомендацій з організації активного навчання за методиками Кроуфорда А., Метьюза С.,Саула В. та інших. 3.Ознайомлення з основними методами та прийомами технології розвитку критичного мислення. Складання бібліографії з проблеми розвитку критичного мислення учнів .
2-й 1.Пропагування технології розвитку критичного мислення як засобу активізації розумової діяльності учнів. 2.Апробація набутого теоретичного досвіду під час практичного застосування на уроках природничо-гуманітарного циклу. 3.Моделювання власного досвіду з проблемної теми. Розробка буклета з питань організації, планування, структури проведення уроків розвитку критичного мислення .
3-й 1.Поширення напрацювань творчої групи в практику роботи вчителів гімназії. 2.Ефективне використання технології в навчальному процесі. 3.Практичне відпрацювання результатів роботи групи, підготовка та систематизація методичних матеріалів з проблемної теми. 4.Створення та презентація власного досвіду у вигляді методичного посібника. Створення методичного посібника «Технологія розвитку критичного мислення як засіб формування комунікативних компетентностей учнів»
Перелік уроків з використанням прийомів критичного мислення
Клас Предмет Тема Вчитель
1 6 Рос.мова «НН и Н в суффиксах имен прилагательных» Варбанська Л.Є.
2 6 Рос. мова «Имя существительное как часть речи» Варбанська Л. Є.
3 5 Укр. мова «Таємниці м‘якого знака» Федоренко В.Ю.
4 5 Укр.літ «Т.Г.Шевченко у творчості мелітопольських письменників» Федоренко В.Ю.
5 10 Географія «Індія. Природні умови і ресурси. Розміщення населення і господарства» Борблик Т.І.
6 7 Географія «Антарктида –льодовитий материк планети» Борблик Т.І.

Скачати:
библиография