Вівторок, 19.03.2024, 10:25
Хто в вашому житті найголовніші люди?

Володарка натюрмортів

2 листопада 2011 року відбулася Обласна олімпіада образотворчго мистецтва серед учнів випускних класів шкіл еститичного виховання, що була організована Управління культури і туризму Запорізької обласної державної адміністрації. Конкурс такого роду проводиться раз в три роки в Запоріжжі. Велика кількість учнів брала участь в олімпіаді, але саме учениця 11 класу гімназіі 9 Олександра Друцька посіла призове III місце, незважаючи на те, що учням влаштували складний академіний натюрморт. Додому Саша привезла диплом та велику кількість вражень.

Вся гімназія щиро вітає Олександру з призовим місцем та бажає їй натхнення!

Роботи Олександри Друцької

Нащадки переможців

Одинадцятого травня 2011 року у місті Запоріжжі пройшов Всеукраїнський конкурс тематичних робіт «Нащадки переможців», переможцями якого стали двоє учнів нашої школи. Саклаков Владислав (6-А клас) у номінації «Поезія на варті миру» посів I місце та Угненко Ксенія (10 клас) у номінації «25 років Чорнобильської аварії» посіла II місце . За словами переможців, на нагородженні були присутні учні навчальних закладів з одинадцяти областей України. У цьому році в конкурсі, організатором якого стала Запорізька обласна молодіжна громадська організація «Прес-центр « Акцент »», взяла участь величезна кількість молодих талантів. Усього організатори розглянули більше чотирьохсот творчих робіт учнів різного віку: поезія, проза, листівки і фотороботи.  Мета конкурсу залишається незмінною ось вже десять років - патріотичне виховання молоді. Переможців конкурсу нагороджували активісти Запоріжжя: перший заступник міського голови Андрій Іванов, шеф-директор прес-центру «Акцент» Володимир Систеров, начальник управління освіти і науки ОДА Олег Вєрозубов  та працівники Запорізької міської ради. На нагородженні також були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни.

Переможців конкурсу нагороджували дипломом, квітами, а також літописом конкурсу тематичних робіт «Нащадки переможців», де зібрані всі творчі роботи. Вже за доброю традицією учасників чекав ще один подарунок - спільне фото з ветеранами. Ксенія і Владислав були раді, що їх творчі роботи високо оцінені організаторами конкурсу.

Конкурсні твори

/svetljachki_ugnenko.doc