Вівторок, 19.03.2024, 08:42
Хто в вашому житті найголовніші люди?

Художньо-естетичний компонент

ХУДОЖНЯ РАДА - орган, який об'єднує викладачів з предметів художньо-естетичного компоненту, які пригнуть здійснювати творчі перетворення на професійній основі.
        Художня рада: організовує роботу по залученню учнів школи до концертно-освітньої діяльності; розглядає питання підготовки та проведення концертно-освітніх заходів; бере на себе повноваження прослуховування та відбору концертних номерів, творчих робіт учнів для концертної програми; складає та коригує концертні програми, визначає відповідальних за проведення концертно-освітнього заходу; несе відповідальність за якість відбору концертних номерів, творчих робіт учнів на концерт, фестиваль та інший позакласний захід; проводить роботу по діагностиці та розвитку творчих здібностей учнів; підводить підсумки організації та проведення концертно-освітніх заходів, визначає оцінку якості виступів окремих виконавців та творчих колективів. Керівництво художньою радою здійснює голова художньої ради.

Хор
Вокал